Головні новини

КП "Водоекотехпром" став переможцем турніру в Тернополі

На початку листопада в Тернополі відбувся ІІ традиційний турнір з міні-футболу серед працівників територіального відділення "Дністер" Асоціації "Укрводоканалекологія".


Окрім господарів футболістів "Тернопільводоканалу", за нагороди турніру боролись п'ять команд - КП "Івано-Франківськводоекотехпром", "Вінницяоблводоканал", "Міськтепловоденергія" (м. Кам'янець-Подільський), "Чернівціводоканал" та "Хмельницькводоканал".

На груповому етапі турніру франківські "водники" стали тріумфаторами групи Б, почергово здолавши колективи з Чернівців (3:1) та Кам'янця-Подільського (2:0). Півфінальний матч супроти "Хмельницькводоканалу" переможця не виявив, а в серії пенальті влучнішими були франківчани - 3:1. Внічию завершився і фінальний матч "Водоекотехпрому" та "Вінницяводоканал" - 0:0. І цього разу у серії пенальті фортуна посміхнулась нашим футболістам - 3:1. Таким чином, команда КП "Івано-Франківськводоекотехпром" стала переможцем турніру. Вінничани завоювали срібні нагороди, тоді як хмельничани вибороли "бронзу".

ІІ турнір з міні-футболу серед працівників територіального відділення "Дністер" Асоціації "Укрводоканалекологія" (м. Тернопіль, 11 листопада)
Результати матчів команди "Водоекотехпрому":
Група Б
"Івано-Франківськводоекотехпром" - "Чернівціводоканал" 3:1
"Івано-Франківськводоекотехпром" - "Міськтепловоденергія" (Кам'янець-Подільський) 2:0
Півфінал:
"Хмельницькводоканал" - "Івано-Франківськводоекотехпром" 1:1 (пен. 1:3)
Фінал:
"Івано-Франківськводоекотехпром" - "Вінницяводоканал" 0:0 (пен. 3:1)