Головні новини

Як у Івано-Франківську ходять на футбол (ІНФОГРАФІКА)

Івано-Франківськ скучив за великим футболом. І це факт, адже останні чотири роки стадіони міста буквально "пустували" - аматорські "Тепловик-ДЮСШ-3" та донедавна "Ніка-Івано-Франківськ" у чемпіонаті області збирали від сили 400-500 глядачів на трибунах. Тож не дивно, що прем'єрний сезон професійного "Тепловика" б'є рекорди відвідуваності у Другій лізі.


Перший же поєдинок професійного клубу у Другій лізі зібрав аншлаг - 6 200 глядачів заповнили трибуни "Руху". Хоча за твердженнями очевидців охочим потрапити на футбол не вистачило квитків і на трибуни пускали всіх охочих, тож варто зупинимось на офіційній цифрі у 6 200. Цей показник був перевершений у Хмельницькому, де також давненько не було профі-клубу - 6 300 вболівальників відвідало матч 3 туру Другої ліги між місцевим "Поділля" та запорізьким "Металургом".

"Та це лише один раз!", "Наступного разу ніхто не прийде" - казали критики. Та не так сталось, як їм би хотілось - наступні три (!) домашні матчі "Тепловика" перетнули позначку у 4 000 глядачів. Непоганий показник як для Другої ліги. Найменше же глядачів зафіксовано у останньому матчі осінньої частини сезону - на "Реал Фарму" завітали 400 осіб.

Щодо відвідуваності домашніх матчів Другої ліги, то "Тепловик" тут є беззаперечним лідером - в середньому 2 906 осіб за матч. Також франківчани лідирують і загальній відвідуваності (вдома + в гостях) в сезоні - 1789 осіб. До слова, у рейтингу відвідуваності гостьових поєдинків "Тепловик" пасе задніх - всього на матчі за участю нашої команди на виїзді відвідало 672 людини. Натомість у лідерах прогнозовано розмістились "Іллічівець-2", "Металург" та "Кремінь". От що значить відомий футбольний бренд.

Окрім того, "Тепловик" посів другу сходинку за відвідуваністю як домашніх матчів, так і середньою відвідуваністю всіх поєдинків у ПФЛ, пропустивши вперед лише рівненський "Верес", що створив справжній фурор у футбольних колах.

Більше про статистику відвідуваності дивіться у нашій інфографіці.