Головні новини

Першість області. 2 тур: друга розгромна перемога "Алану"

За результатами 2 туру першості області з футзалу одразу три команди показали у турнірі стовідсотковий результат.

2 тур обласної футзальної першості розпочався ще минулої суботи матчем між івано-франківським "ДФС" та МФК "Микуличин". Попри всі старання, футболісти з Надвірнянщини не зуміли чинити гідний опір противникам - поразка 1:5. Продовжили "гольову феєрію" суботи і "Галицький двір" з новачком першості "Аланом". Пропустивши першими, "аланівці" ще до перерви встановили на табло Коледжу фізвиховання комфортні 3:1, а в другому таймі довели справу до логічного завершення - 7:1.

У неділю футзальний сезон відкрили в Городенці - місцевий СК приймав абсолютного дебютанта змагань "Ураган-ПНУ". На три голи господарів "студенти" відповіли лише одним - підсумкова перемога "Городенки" 3:1. В заключному матчі туру ямницький "Вихор" обіграв "Медик" - 5:2.

У турнірній таблиці панує тривладдя - "Алан", "ДФС" та СК "Городенка" показали стовідсотковий результат у попередніх матчах.

19.11.2016 (субота)
"ДФС" (Івано-Франківськ) - МФК "Микуличин" 5:1 (Ткаченко, 7, Сікач, 9, 15, 24, Ольшанецький, 21 – Петращук, 8)
"Галицький двір" (Івано-Франківськ) - "Алан" (Івано-Франківськ) 1:7 (Щербина, 1 – Нагірний, 7, Р. Барчук, 8, пен, Поліщук, 10, А. Солоненко, 18, 24, А. Соколенко, 24, М. Бойко, 24)
20.11.2016 (неділя)
СК "Городенка" - "Ураган-ПНУ" (Івано-Франківськ) 3:1 (Беспалов, 7, Харук, 10, 17 – Коцабюк, 23)
"Медик" (Івано-Франківськ) - "Вихор" (Ямниця) 2:5 (Халед Юзеф, 9, Синдуль – Мухтаров, 3, 8, Наконечний, 15, Дякун, 17, Н. Павлів, 20)