Головні новини

Ігор Худоб'як: "Стараємося на позитиві побудувати нову команду"

У матчі проти «Шахтаря» Ігор Худоб’як одним дотиком завершив одну з найкращих комбінацій усього чемпіонату. Підківка, Лещук, Мірошніченко, Вербний, знову Лещук і зрештою Худоб’як у кілька дотиків розрізали усю оборону суперника. Якби не фатальна помилка суддівського корпусу, «зелено-білі» могли розраховувати на куди кращий результат. Після тої гри, Ігор Худоб’як розповів у чому він бачить зміни в «Карпатах» з приходом нового тренера. 


«Ми дійсно проявили характер, схожий на наш карпатівський дух. Десь нам повезло, а десь і «Шахтарю». Забили чистий гол, але його не зарахували. Також були непогані контратаки. Психологічно ми були досить стійкі. Після першого тайму рахунок нас влаштовував, але усе зіпсувало вилучення. Ксьонз не зривав контратаку, особливо брудно не грав, сам фол був у центрі поля... Думаю, що можна було пожаліти його».

«Щодо тактичної новинки, то досить непогано у нас це вийшло в Польщі. Так сталося і сьогодні. Думаю, з такими командами, як «Шахтар», це дуже хороша тактика. Треба було трохи краще вибігати в контратаки. У другому таймі у нас були моменти як раз після пропущеного голу. Здається, Макс Грисьо трохи «не вклав» ногу. Було ще пару стандартів, але не йшла передача. Ми змушені були оборонятися великими силами, адже грали в меншості. По-іншому отримали б три або чотири голи».

«Зараз вже краще розуміємо нового тренера, його вимоги. Після поразки від «Динамо» була хороша розмова з Президентом, який нас підтримав та заспокоїв. І це дало хороший психологічний поштовх. Звичайно, у кожного тренера своє бачення. Так і в нашому випадку. Є і новинки, зокрема тактична побудова із трьома захисниками. Олег Дулуб не боїться міняти тактику під суперника. Стараємося на позитиві побудувати нову команду. І не лише на полі. Ми разом командою грали у боулінг, були й інші позитивні нюанси. Це працює» – підсумував капітан «Карпат».

Прес-центр ФК "Карпати"