Головні новини

Руслан Марцінків: "Ведемо переговори про можливий матч "Тепловика" і "Браги"

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів про перспективи "Тепловика-Прикарпаття", завдання на сезон та можливий матч з португальською "Брагою".


Виступом команди в осінній частині сезону міський голова залишився задоволеним:
"Виступ команди очікуваний. Команда формувалась в авральному режимі. Незважаючи на те, що в швидкому темпі знайшли кошти, команда показала свої моральні якості. На мою думку, могли б закінчувати і на сьомому, і на дев'ятому місці. Зважаючи на те, що всі футболісти є вихованцями івано-франківського футболу, ставити якісь особливі претензії до молодих футболістів, яким просто не вистачало досвіду у матчах такого рівня, не варто."
Наразі у міському бюджеті вже закладено 2 млн грн. для фінансування МФК "Тепловик-Прикарпаття" у наступному сезоні:
"Ми вже закладаємо 2 млн. грн. на наступний рік. Знаю, що обласна рада також закладає кошти, ведемо перемовини з потенційними партнерами, будемо підсилювати команду. Ставку робитимемо на місцевих футболістів. Плануємо, що профінансуємо повністю тренувальні збори. Цього сезону ми ставимо завдання хоча б у десятку ввійти. А вже наступного сезону зробимо все, щоб увійти до п'ятірки Другої ліги."
Також мер заявив, що вже навесні до Івано-Франківська може завітати фіналіст Ліги Європи УЄФА сезону 2010/2011 португальська "Брага":
"Хотілось би більш активнішого громадського руху за "Прикарпаття", активних вболівальників. Я нещодавно повернувся з міста Браги з яким ми недавно підписали угоду. Ми ведемо переговори про можливий матч між "Тепловиком" і "Брагою" на день міста. Якщо здійсниться моя мрія і ми привеземо "Брагу" в Івано-Франківськ це буде нечувана подія для міста. Це було би цікаво для розвитку футболу і популяризації спорту в Івано-Франківську."