Головні новини

Кубок України: "Ураган" та "Віза Вторма" провели перші матчі 1/8 фіналу

Обидві футзальні команди з Прикарпаття "Ураган" та "Віза Вторма" по-різному провели перші матчі 1/8 фіналу Кубка України.

У суботу, 21 січня, чемпіон області МФК "Віза Вторма" гостювала у Покровському, де помірялась силами з екстраліговим "Титан-Зорею". Вже на першій хвилині зустрічі господарі повели у рахунку - влучний удар до свого активу записав Доманський. За вісім хвилин перевагу подвоїв Кожемяка. На старті другої половини зустрічі Ігор Кушецький відквитав один м'яч та відновив інтригу в поєдинку. За п'ять хвилин до завершення Грицовець збільшив перевагу покровців, а на 37-ій хвилині капітан гостей Олег Веприк не зумів реалізувати десятиметровий - підсумкова поразка 3:1 залишає хороші шанси нашій команді у матчі-відповіді.

Потужно розпочав свій матч 1/8 фіналу і "Ураган", який на домашньому паркеті приймав львівську "Енергію". Вже на 2-ій хвилині матчу Ігор Корсун вивів "ураганівців" вперед. За три хвилини до перерви Андрій Сімка замкнув простріл під час розіграшу з ауту - 2:0. У другому таймі Танський сквитав один м'яч, хоча "круглий" міг не раз побувати і в рамці одних так і інших воріт. Та на цьому й розійшлися - 2:1, мінімальна звитяга господарів паркету.

Футзал. Кубок України. 1/8 фіналу. Перші матчі:
20.01.2017 (п'ятниця)
"ЛТК/ІнБев/НПУ" (Луганськ/Житомир/Київ) - "Сокіл" (Хмельницький) 1:4 (Зеленкевич, 4 – Мартинюк, 5, Подлюк, 10, Щербань, 20, Педяш, 31)
21.01.2017 (субота)
"МКВ" (Одеса) - "Локомотив" (Харків) 1:4 (Кочевенко, 28 – Білоцерківець, 3, 26, Свірідов, 31, Літвінов, 37)
"Кардинал-Рівне" (Рівне) - "СумДУ" (Суми) 4:1 (Лазикін, 13, Фаренюк, 27, 40, Басич, 33 – Ігумнов, 36, дабл-пен)
"Титан-Зоря" (Покровське)"Віза-Вторма" (Івано-Франківськ) 3:1 (Доманський, 1, Кожемяка, 9, Грицовець, 35 – Кушецький, 21)
"Юні-Ламан" (Чорноморське) - "Епіцентр К3" (Київ) 2:4 (Р. Циня, 16, Лоскутов, 21 – Сандецький, 11, Заворотний, 27, Гірка, 38, аг, Демиденко, 40, дабл-пен)
"ХІТ" (Київ) - "Продексім" (Херсон) 4:2 (Школьний, 12, 20, І. Борсук, 39, Корнійчук, 40 – Бессалов, 32, Волянюк, 36)
22.01.2017 (неділя)
"Ураган" (Івано-Франківськ) - "Енергія" (Львів) 2:1 (Корсун, 2, Сімка, 17 – Танський, 32)
"Епіцентр К-Авангард" (Одеса) - "Катеринославхліб" (Дніпро) 5:4 (Свірідов, 8, 29, Дрозд, 27, Коваленко, 28, Федосюк, 32 – Рідний, 19, 29 29, Шибинський, 34)