Головні новини

Трансферні новини: Стефлюк у "Зірці" і молодь для "Тепловика-Прикарпаття"

Футбольний Франківськ пропонує читачам останні трансферні новини, що стосуються наших профі-футболістів.


Гравець аматорського ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" Дмитро Стефлюк, за плечима якого футбольні школи київського "Динамо" та донецького "Шахтаря" у зимове міжсезоння може змінити клуб. 20-річний нападник відправився на тренувальні збори на Кіпр разом з середняком УПЛ кропивницькою "Зіркою".

Вчора ми повідомляли, що до табору івано-франківського "Тепловика-Прикарпаття" прибули досвідчені Роман Бочкур та Олег Веприк. Окрім того, до команди приєдналось тріо молодих гравців ФК "Тепловик-ДЮСШ-3". Це 20-річний півзахисник Назар Гуменюк, що пропустив осінню частину сезону через травму (відіграв два матчі в чемпіонаті області 2016/2017), його одноліток, кращий бомбардир клубу Роман Дитко (зіграв 15 матчів, в яких відзначився десятьма голами) та на рік молодший Ярослав Вацеба, що попри юний вік заслужив капітанську пов'язку команди з Гірки.

Також нам стало відомо, що нападник юніорської команди ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" U-19 Юрій Шпирка на перегляді в ФК "Львів", який планує вже влітку стартувати у Другій лізі. Відзначимо, що Юрій з п'ятьма влучними пострілами є кращим бомбардиром групи 2 Першої ліги ДЮФЛУ серед команд U-19.