Головні новини

Прикарпатський футболіст продовжить кар'єру на Мальдівах

Виявляється, екзотичні Мальдіви не лише для відпочинку - у тамтешньому футбольному чемпіонаті працевлаштувались одразу троє українців.


Серед тих, хто підсилив склад дебютанта Dhivehi Premier League (мальдівський аналог української Прем'єр-ліги) "Club Green Streets" і наш земляк, вихованець івано-франківської ДЮСШ-3 Петро Ковальчук. До клубу зі столиці країни Мале 32-річний захисник перейшов з трохи менш екзотичного у футбольному плані Таджикистану, де разом з "Істиклолом" (Душанбе) протягом двох останніх сезонів вигравав чемпіонат, кубок та суперкубок країни. Окрім Ковальчука, у складі "Club Green Streets" виступатимуть Ілля Соболь та Дмитро Жданов.


Довідка "Футбольного Франківська":
"Club Green Streets" - професійний футбольний клуб з Мале (Мальдіви). Заснований у 2010 році як клуб для відпочинку молоді Machangolhi - одного з районів острова Мале. Перші футбольні успіхи клубу датовані 2012 роком, коли "зелені вулиці" здобули бронзові нагороди FAM Third Division (аналог української Другої ліги) та вибороли право підвищитись у класі. Дебютний сезон у FAM Second Division приніс команді "бронзу", а у 2015 році зупинилась за крок до чемпіонства, завершивши сезон на другій позиції. У сезоні 2016 року команда під керівництвом екс-тренера збірної Мальдів Собаха Мохамеда показала стовідсотковий результат, перемігши у всіх зіграних матчах та пробилась до вищого футбольного дивізіону країни - Dhivehi Premier League.