Головні новини

"Тепловик-ДЮСШ-3" зіграв у нічию з "Бескидом"

8 березня "Тепловик-ДЮСШ-3" помірявся силами з іншим учасником обласного чемпіонату - надвірнянським "Бескидом".

Вже на старті поєдинку номінальним господарям поля вдалось відкрити рахунок - Роман Горбатий реалізував пенальті. Згодом кілька шансів втратили потенційні новачки команди, щоб подвоїти перевагу "тепловиків". У другому таймі керманич франківської команди Василь Яцурак перейшов на гру у два нападники, випустивши на поле Василя Ступницького. Більш атакувальний стиль гри не приніс дивідендів франківцям, які в середині сорокап'ятихвилинки взагалі пропустили у власні ворота - 1:1. Попри всі старання з боку обох команд, рахунок до кінця матчу так і не змінився.

Після матчу основних команд на полі "Металісту" юніорський склад "Тепловика-ДЮСШ-3" провів товариський поєдинок проти бовшівської "Касови". У напруженому поєдинку перемогу святкували гості - 1:2.

Також стало відомо, що 19-річна команда Віктора Поптанича зіграє у Кубку Підгір'я-2017. На груповому етапі суперниками наших юних футболістів будуть кутські "Карпати", "Кремінь" з Пістиня та ФК "Битків".

Футбол. Товариський матч
08.03.2017 (середа)
Стадіон "Металіст" (м. Івано-Франківськ), 11:00
"Тепловик-ДЮСШ-3" (Івано-Франківськ) - "Бескид" (Надвірна) 1:1 (1:0)
Гол у "Тепловика-ДЮСШ-3": Р. Горбатий (пен)
"Тепловик-ДЮСШ-3" (перший тайм): Р. Горбатий, А. Самочко, В. Пархуць, Витак, Теліховський, Новицький та потенційні новачки.
"Тепловик-ДЮСШ-3" (другий тайм): Мудрик, А. Самочко, В. Пархуць, Витак, Новицький, Р. Горбатий, Ступницький та потенційні новачки.