Головні новини

"Тепловик-ДЮСШ-3": тріумф юніорів та останній спаринг для основної команди

Підготовка ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" до нового сезону добігає до свого логічного завершення - завтра на основну команду очікує заключний весняний спаринг.


На стадіоні "Металіст" підопічні Василя Яцурака зустрінуться з учасником чемпіонату Тисменицького району ФК "Ураган" з Чернієва. Початок гри о 17:30.

Продовжують готуватись до весняної частини сезону і юніори ФК "Тепловик-ДЮСШ-3". Минуло неділі команда Віктора Поптанича взяла участь у традиційному турнірі пам'яті Михайла Кокорудза. Цього разу на стадіоні у Побережжі за перемогу. окрім "тепловиків", змагались микитинецька "Січ", "Ватра" (Корнів, Городенківський район) та команда друзів Михайла Кокорудза.

У півфіналі "Тепловик-ДЮСШ-3" з рахунком 2:0 здолав команду друзів і пробився до головного матчу турніру. У другому півфіналі "Ватра" з таким же рахунком перемогла "Січ". Підсумкове третє місце на турнірі вибороли друзі М. Кокорудза, що впевнено обіграли микитинецьких футболістів - 3:1. Вирішальний ж матч між "Тепловиком-ДЮСШ-3" та "Ватрою" завершився розгромною перемогою підопічних Віктора Поптанича (5:1), які й здобули головний трофей змагань.

Футбол. Турнір пам'яті М. Кокорудза (с. Побережжя, 26 березня)
Півфінал:
"Ватра" (Корнів) - "Січ" (Микитинці) 2:0
"Тепловик-ДЮСШ-3" U-19 (Івано-Франківськ) - команда друзів М. Кокорудза 2:0
Матч за 3 місце:
Команда друзів М. Кокорудза "Січ" (Микитинці) 3:1
Фінал:
"Тепловик-ДЮСШ-3" U-19 (Івано-Франківськ) - "Ватра" (Корнів) 5:1