Головні новини

Василь Сагайдак: "Є все для того, щоб розвиватись і рости як футболіст"

Уродженець Львівщини (с.Лівчиці, Жидачівського району), вихованець донецького "Шахтаря", 21-річний захисник Василь Сагайдак 2017 рік розпочав у складі ФК "Тепловик-ДЮСШ-3", який виступає у Першій лізі чемпіонату Івано-Франківської області.


"Галичина спортивна" зателефонувала Василю щоб детальніше дізнатись про такий розвиток його кар’єри.

- Як так сталось, що будучи гравцем "Шахтаря", Ви тепер виступаєте за ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" в чемпіонаті Івано-Франківської області?
- В літку 2016 року, я покинув донецький "Шахтар". Контракт був розірваний за згодою сторін. Пів року був без ігрової практики. Я довший час не міг "зачепитись" за якусь команду. Випала можливість грати за "Тепловик" і я погодився щоб мати ігрову практику.

- Не хотіли піти в оренду, як більшість молодих гравців донеччан?
- Такої можливості не було.

- ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" фактично є другою командою МФК "Тепловик-Прикарпаття". Не було можливості підписати контракт з першою командою?
- Поки що ні. Я наразі не задумувався над цим. Для мене важливо грати і набрати потрібні фізичні кондиції та хорошу ігрову форму.

- Чому "Тепловик-ДЮСШ-3", а не якась із команд Львівщини звідки Ви родом? 
- Тут працює знайомий тренер, який знає мене з дитинства. Він добре знає мене, я добре знаю його. Ми поговорили і я вирішив що так буде краще для відновлення моїх ігрових кондицій. На даному етапі мені головне грати і не має значення в якій команді.

- Пропозицій від винниківського "Руху" не було, який збирає в команді вихідців із Львівщини? 
- Пробував свої сили там, був в клубі, тренувався разом з командою. Це було коли я ще мав контракт із "Шахтарем", але клуби не змогли домовитись про мій перехід.


- Які умови роботи в новій команді? 
- Умови, звичайно, не такі як в "Шахтарі", але хороші. Є все для того щоб якісно тренуватись, є хороші поля для матчів. Мене тут все влаштовує. Є все для того, щоб розвиватись і рости як футболіст.

- Ви вже зіграли перший матч за нову команду і навіть забили гол. Поділіться враженнями від дебюту. 
- Дуже радий був повернутись на поле, знову зіграти у футбол. Ще й вдалось відзначитись забитим голом, що додає сил та впевненості в собі. Дуже радий що повернувся на поле.

- Як Вам рівень футболу в обласному чемпіонаті? 
- Не скажу що дуже сильний, але і не слабкий. Обласний рівень є обласний. Команди більше б’ють в перед де нападники повинні чіплятись за м’яч, багато боротьби, мало комбінацій і гри в пас.

- В "Тепловику" теж граєте на позиції правого захисника? 
- Ні. Тренер поміняв мені позиції і перевів у центр півзахисту. Тепер я граю під нападниками. Це для мене був перший досвід на цій позиції. Я не хотів там грати, але тренер підійшов сказав, що попробує мене спершу на цій позиції. Нічого так, сподобалось там грати.


- Ви маєте контракт з клубом, чи граєте на особистих домовленостях? 
- Контракту не має. Ми домовились з керівництвом команди. Я запропонував свої умови, вони свої. Вдалось знайти точки дотику.

- Ви самі займаєтесь своїм працевлаштуванням чи маєте агента?
- В мене є помічники, які допомагають з пошуком нового клубу. Офіційно підписаного контракту з кимось із агентів в мене не має.

- У "Шахтар" Ви приїхали разом із Ростиславом Русиним, який зараз виступає за "Спартак" з Юрмали. Ви не хотіли стати легіонером. 
- Я думаю поїхати грати за кордон. Думаю, що в найближче літо, я попробую свої сили в Європі. Тут я хочу отримати максимальну кількість ігрової практики, відновити свою ігрову форму. Є пропозиції, але наразі розголошувати їх не буду, бо немає стовідсоткової впевненості.