Головні новини

Чемпіонат області: "Тепловик-ДЮСШ-3" зазнав поразки в Долині

Вчора стартував 16-й тур чемпіонату області з футболу - в Долині зійшлись місцевий "Нафтовик" та франківський "Тепловик-ДЮСШ-3".

Вчора на Прикарпатті цілий день дощило, тож важко було сподіватись на конструктивну гру з боку обох команд. Та й перший тайм команди зіграли під акомпанемент дощу і без... розмітки, яка зійшла як останній весняний сніг. Справедливості ради скажемо, що у перерві з'явились двоє "прометеїв" з спеціальним апаратом і подарували футболістам розмітку карних майданчиків.

Перший непоганий шанс, щоб відкрити рахунок у грі змарнував Василь Сагайдак, що з дальної відстані пробив над поперечиною. Згодом Андрій Слободян з кількох метрів не зумів влучити у дальній кут воріт. Гол назрівав і на 40-ій хвилині гостям таки вдалось відзначитись - Сагайдак зі штрафного метрів сорока вразив ворота "нафтовиків" - 0:1.

Старт другої сорокап'ятихвилинки видався жахливим для франківської команди - спочатку Халацький скористався "пожежею" у карному "тепловиків" і пробив Семеніва, а за кілька миттєвостей Лесів вивів господарів вперед. До честі нашої команди франківці спробували врятувати поєдинок, та на завершальній стадії атак не вистачала точності. 2:1 - перша поразка команди Василя Яцурака у весняній частині обласного чемпіонату.