Головні новини

Друга ліга: негостинний прийом для "металургів" і гольовий дебют Веприка

Сьогодні професійний "Тепловик-Прикарпаття" на власному полі неабияк потішив франківських вболівальників, розгромивши запорізький "Металург".

Стартові п'ятнадцять хвилин матчу пройшли під абсолютну диктовку франківської команди, та до небезпечних моментів справа не доходила. Лиш на 19-ій хвилині захисник господарів вибив "круглого" прямо на Олега Веприка, якому нічого не залишалось як вразити ворота гостей - 1:0. Відзначимо, що для досвідченого півоборонця цей гол став дебютним у футболці "Прикарпаття". За три оберти секундної стрілки Ігор Худоб'як елегантним "парашутом" відкрив лік своїм голам у звітному поєдинку. Як не старались запоріжці, створити бодай щось путнє в атаці їм не вдавалось, тоді як франківці, відчувши запах безпорадності запорізької команди мчали вперед. Та окремих оплесків у цьому поєдинку заслуговує голкіпер "Металурга" Владислав Шовкун, що не раз рятував свою команду від неприємностей. На 43-ій хвилині класну подачу з кутового від Боришкевича головою замкнув Худоб'як - за рахунку 3:0 команди пішли на перерву.

Після перерви малюнок гри не змінився - прикарпатці продовжували методично випробовувати на міцність оборонні редути запорізької команди. Але після ударів Громоляка і Комара чудово проявив себе напевне найкращий у складі запорізької команди Шовкун. Та все ж на 60-ій хвилині Комар був винагороджений за старання - обігравши двох захисників пробив влучно у нижній кут. Минуло ще кілька миттєвостей і Веприк чудовим пасом знайшов Худоб'яка, що вискочив на рандеву з шовкуном і не залишив шансів останньому - 5:0. До кінця зустрічі Комар вдруге дальнім ударом офрмив дубль, а переможну крапку у зустрічі поставив "Халк", підсумувавши розгромну перемогу господарів поля - 7:0.