Головні новини

Віктор Поптанич: "Ставимо завдання фінішувати як можна вище"

Головний тренер юніорської команди ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" Віктор Поптанич поділився враженнями від переможної гри проти мукачівського ФК "Мункач" (2:1).


- Ми ще посередині дороги селекційної роботи. В основному відібрані хлопці з Івано-Франківська. хотілось би розширити географію, щоб ми могли залучити з області. Я все-таки вірю, що і в області є здібні і дуже здібні футболісти цього віку. Але ми завдання виконали. Якщо буде така можливість, то плануємо поборотись за першу трійку цього сезону. 

Фактично завдання виконали. Суперник десь більше володів ініціативою, але вважаю що у першому таймі ми переграли їх. Оскільки дещо віддавши центр поля, ми гостро діяли на контратаках, могли забити. У другому таймі десь фізично підсіли і до того ж двоє ведучих гравців з основного складу травмовані. Для нас то є велика втрата, адже повноцінну заміну, на жаль, важко знайти. Ми на правильній дорозі, працюємо, будемо ставити завдання далі - будемо здобувати очки. Ми виграли і вже забули про перемогу - налаштовуватимемось на наступні матчі.

- Плануєте потрапити у фінальну пульку?
- Мені здається, друге-третє місце місце будуть боротись за перепустку до наступного раунду через стикові ігри. Чому б і не спробувати? Ми ставимо завдання фінішувати як можна вище, тим більше область у нас футбольна. Ми ще не змогли задіяти всіх кращих в області. Я вірю і знаю, що в області є сильні хлопці цього віку.

- Розраховуєте у команді U-19 на Ярослава Вацебу? 
- Звичайно. Думаю, він буде у нас лідером. Ми його обов'язково заявимо. 

- Хто ж тоді випаде з заявки команди? (згідно регламенту ДЮФЛУ у турнірі дозволено брати участь трьом гравцям 1997 р. н. - ред.)
- Я думаю, то буде колегіальне рішення. То і футболіст повинен ефективно грати і тренери так само. Думаю, ми сім раз відміряємо і раз відріжемо. На Вацебу ми розраховуємо. На жаль, когось потрібно буде відзаявити (наразі згідно вже згаданих квот у команді заявлені Віталій Пархуць, Роман Горбатий та Юрій Семенів - ред.)