Головні новини

Друга ліга: "знекровлене" "Прикарпаття" програє у Чкаловому

Вчора франківське "Прикарпаття" провело черговий поєдинок у Другій лізі ПФЛ. На жаль, у смт. Чкаловому, що на Дніпропетровщині франківці зазнали поразки від ФК "Нікополь".

Перед стартом поєдинку Володимир Ковалюк не міг розраховувати одразу п'ятьох футболістів основи - до дискваліфікованих Боришкевича та Приймака додались Сем'янчук, Француз та Комар, що не змогли взяти участь у грі через проблеми зі здоров'ям. Таким чином, всього у розпорядженні коуча франківців залишилось 13 (!) футболістів, з яких два голкіпери. Вже на 10-ій хвилині матчу "Прикарпаття" пропустило - Литвиненко вивів господарів поля вперед. Згодом становище гостей взагалі стало скрутним - Роман Дитко отримав травму та залишив поле. Як потім з'ясувалось, у юного таланта діагностували перелом ноги. Та попри те, перед самісінькою перервою Ігор Худоб'як забив свій 21-й гол в сезоні та відновив паритет - 1:1.

У середині другого тайму нікопольці знову вийшли вперед - Шестіпалов пробив Остапа Вульчина. На жаль, під завісу поєдинку франківці не встигали за своїми візаві і двічі дозволили господарям пробивати одинадцятиметрові. До честі нашої команди Остап Вульчин двічі бездоганно зіграв у футбольній дуелі, відбивши удари з "точки". У підсумку, 2:1 - гостьова поразка "знекровленого" "Прикарпаття".