Головні новини

Друга ліга: "Прикарпаття" стає автором невеликої сенсації

27 тур другої ліги ПФЛ розпочався з сенсації - на франківському стадіоні "Рух" ФК "Прикарпаття" завдав поразки кременчуцькому "Кременю".

На Франківщину "Кремінь" приїхав у якості фаворита - до звітного поєдинку гості з Полтавщини посідали третю позицію у турнірній таблиці. Перший тайм поєдинку пройшов обопільних атаках, тримаючи в напрузі оборону обох команд. Попри всі старання, перші сорок п'ять хвилин завершились без голів - 0:0.

Вирішальною ж у матчі стала 61-а хвилина, коли Орест Януш вивіреним пасом вивів на ударну позицію кращого голеадора ліги Ігоря Худоб'яка, що в один дотик відправив "круглого" прямо в ціль - 1:0. Заключні півгодини гри "Кремінь" будь-що намагався врятувати матч та Остап Вульчин на пару з захисниками витримали штурм власних оборонних редутів і залишили свої ворота "сухими". 1:0 - п'ята поспіль домашня перемога підопічних Володимира Ковалюка.