Головні новини

Пляжний футбол: чемпіони Європи зіграють на франківському піску!

Найближчих вихідних Івано-Франківськ святкуватиме 355-ту річницю з дня заснування. До цієї дати у місті проведуть насправді історичний матч - на новій багатофункціональній арені для пляжних видів спорту зіграють національні збірні України та Молдови.


Окрім матчів національних збірних, на глядачів очікують і інші цікаві заходи - змагання з пляжного волейболу та товариський матч юних вихованців "Урагану" та ДЮСШ-3. Всі заходи пройдуть у спорткомплексі НФК "Ураган" за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Пасічна, 55. Прийдіть насолодитись грою кращої "пляжної" команди Європи минулого року! Початок матчу між збірними України та Молдови заплановано о 13:00.

На товариський матч головний тренер збірної Євген Варениця заросив 10 гравців. Приємно, що вперше у "синьо-жовтій" дружині з пляжного футболу зіграє футболіст з Прикарпаття - гравець "Урагану" Мар'ян Масевич.

Склад збірної України на товариський матч проти Молдови:
Голкіпери: Віталій Сидоренко ("Артур Мьюзік" Київ), Володимир Гладченко ("Гріффін" Київ) Універсали: Олег Зборовський, Іван Глуцький (обидва - "Артур Мьюзік" Київ), Максим Войток ("ХІТ" Київ), Сергій Дубовік ("Вибір" Дніпро), Дмитро Войтенко, Ярослав Заворотний (обидва - "Євроформат" Київ), Мар’ян Масевич ("Ураган" Івано-Франківськ), Юрій Щериця ("Гріффін").