Головні новини

Чемпіонат області: "Тепловик-ДЮСШ-3" розписав мирову з ФК "Калуш"

У 21 турі обласного чемпіонату франківський "Тепловик-ДЮСШ-3" розписав мирову з другою командою ліги - ФК "Калуш".

Вже на шостій хвилині матчу Віталій Пархуць відкрив рахунок, головою замкнувши подачу зі штрафного. Згодом Сергій Проців міг подвоїти перевагу господарів, та у ближньому бою не зміг переграти Михалевича. "Тепловик" методично нарощував перевагу і вже в середині тайму зумів засмутити калушан вдруге. Василь Ступницький обікрав захисника і вискочивши на побаченням з голкіпером легко обіграв останнього - 2:0. На 36-ій хвилині "Калуш" зумів сквитати один гол - Василь Лаврінок головою поцілив у протихід Дмитру Кулику і запалив 2:1 на табло франківського стадіону. Та все ж останнє слово у першому таймі було за господарями - Ступницький з вигідною позиції пробив повз дальній кут воріт.

Другий тайм пройшов під проливним дощем, тож команди показали мало конструктивної гри. У перерві матчу відбулась зміна на останньому рубежі франківської команди. Замість Дмитра Кулика на поле вийшов Андрій Петрик, що дебютував в основній команді "Тепловика". На жаль, втримати свої ворота "сухими" в дебютному матчі юному голкіперу не вдалось - під завісу гри Корчемкін першим встиг на добиванні і вирвав для своєї команди один заліковий пункт.

У турнірній таблиці "Тепловик-ДЮСШ-3" ділить п'яту-шосту сходинку разом з брошнівськими "Карпатами" - в обох команд наразі по 30 балів. Лідерами ж турніру є коломийські "Карпати", в активі яких 50 очок.