Головні новини

Друга ліга: "Прикарпаття" поступається у Винниках

Наповнений єдиноборствами поєдинок 32 туру Другої ліги між "Рухом" та "Прикарпаттям" у Винниках завершився мінімальною перемогою господарів поля.

Перед початком зустрічі над Львовом пройшлась злива, яка могла стати причиною відміни поєдинку, та все ж арбітри вирішили розпочати матч. Перший тайм зустрічі пройшов за переваги "Руху" та відзначитись вдалось... франківцям. Ігор Худоб'як відправив м'яча точно у сітку та перед тим арбітр гри зафіксував порушення правил проти голкіпера господарів Олександра Дяченка.

По перерві ситуація на полі кардинально не змінилась і все ж на 69-ій хвилині господарі таки зуміли пробити оборонні редути команди Володимира Ковалюка. Борис Баранець влучним ударом приніс перемогу "Руху" - 1:0.