Головні новини

"Прикарпаття" дізналось суперників у Другій лізі

Сьогодні у Києві відбулась Конференція Професіональної футбольної ліги. Зокрема, під час конференції було затверджено кілька фундаментальних рішень щодо розіграшу Другої ліги. 


Одним з рішень Коференції стало те, що команді з Івано-Франківська було повернено історичну назву - ФК "Прикарпаття". Хоча основним було питання формату нового сезону у Другій лізі. У новому сезоні у чемпіонаті Другої ліги зіграють 25 команд. Згідно рішення конференції ПФЛ Друга ліга 2017/2018 буде розподілена на два дивізіони - Північно-західний та Південно-східний. Франківське "Прикарпаття" потрапило до Північно-західного дивізіону, де суперниками франківців стануть вже знайомі "Нива" (Вінниця), "Поділлям" (Хмельницький) і "Арсенал-Київщина" (Біла Церква), трьома невдахами Першої ліги минулого сезону ("Буковина", ФК "Тернопіль", "Скала"), а також п'ятеро новачків - ФК "Львів", "Нива" (Тернопіль), "Полісся" (Житомир), "Черкаський Дніпро-2" (Черкаси) та "Агробізнес" (Волочиськ). Згідно регламенту команди зіграють у три кола. Календар матчів сезону буде опублікований згодом.

Додамо, що у Південно-східному дивізіоні зіграють ФК "Дніпро", СК "Дніпро-1", "Реал Фарма" (Одеса), "Балкани" (Зоря), ФК "Миколаїв-2", "Суднобудівник" (Миколаїв), "Інгулець-2" (Петрове), "Мир" (Горностаївка), "Енергія" (Нова Каховка), ФК "Нікополь", "Металіст 1925" (Харків), "Таврія" (Сімферополь), "Металург" (Запоріжжя). За підсумками сезону дві кращі команди кожного дивізіону отримають право зіграти у Першій лізі.