Головні новини

Трансферні новини: квінтет новачків "Прикарпаття", Плетеницький на перегляді в ФК "Тернопіль"

Футбольний Франківськ відстежує останні трансферні новини, що стосуються футболістів вихідців з Прикарпаття.


Одним з перших свою заявку на новий сезон подав франківський ФК "Прикарпаття". У порівнянні з минулим сезоном, склад франківців поповнили молодий голкіпер "Тепловика-ДЮСШ-3" Юрій Семенів, екс-гравці підгірського "Оскара" Віктор Данищук і Віктор Яневич, Ярослав Конкольняк з галицького "Гал-Вапна" та Роман Кузьмин, останнім клубом якого були брошнівські "Карпати". Натомість залишили франківську команду голкіпер Микола Плетеницький та двоє гравців оборонного плану - Дмитро Гапончук та Ярослав Сем'янчук. З повною заявкою команди можна ознайомитись тут ФК "Прикарпаття".

Недовго залишився без клубу Плетеницький - днями стало відомо, що 33-річний голкіпер перебуває у таборі друголігового ФК "Тернопіль". Крім того, поповнити ряди тернопільських "муніципалів" може досвідчений Микола Лазорик, що донедавна захищав кольори "Оскара" з Підгір'я.

Після річної паузи до футболу повертається уродженець Прикарпаття Ігор Ощипко, що наразі перебуває у таборі ФК "Львів". Окрім того, "городянином" може стати й Тарас Коблюк, що минулоріч завоював бронзові нагороди Першої ліги разом з рівненським "Вересом".

Основний оборонець юніорського складу франківського "Тепловика-ДЮСШ-3" Сергій Гладковський перебуває на перегляді у стрийській "Скалі", де пробує свої сили у команді U-19. У двох товариських матчах стриян проти "Дуліб" (7:0) та "Поділля" U-19 (1:2) Гладковський відіграв по тайму.