Головні новини

Кубок України: новий виклик для "Прикарпаття"

Найближчої неділі франківське "Прикарпаття" розпочне шлях до підкорення нової вершини - кубка України з футболу.


Знову Біла Церква. Фатум, доля - називайте як хочете, та вдруге поспіль франківський профі-клуб розпочне сезон саме на Київщині. Саме тут торік "Тепловик" дебютував у професіональному футболі, а тепер вже "Прикарпаття" розпочне свій хід у Кубку України. Для франківців звітний матч стане дебютним у кубковому турнірі - минулоріч через бюрократичні причини тоді ще "Тепловик" залишився за бортом турніру.

Статистика особистих зустрічей між "Арсеналом-Київщиною" та "Прикарпаттям" налічує два поєдинки. У минулому сезоні у рамках Другої ліги "Прикарпаття" без проблем двічі завдали поразок "лучникам" - 6:0 в гостях та 3:0 на рідному "Русі". Та й недільний поєдинок не надто обіцяє проблем для нашої команди - білоцерківці лише цього тижня (!) вийшли з відпустки, тож колектив там зовсім несформований та й лідери вже встигли працевлаштуватись в інших клубах. Зокрема, кращий бомбардир команди сезону 2016/2017 Денис Бреус перебрався до вінницької "Ниви-В".

Зважаючи на стан справ у нашого суперника "Прикарпаття" без особливих проблем має крокувати далі у розіграші кубка. Завтрашній поєдинок на стадіоні "Трудові резерви" в Білій Церкві розпочнеться о 17:00.

Кубок України. Перший попередній раунд
09.07.2017 (неділя)
Стадіон "Трудові резерви" (м. Біла Церква), 17:00
"Арсенал-Київщина" (Біла Церква) - "Прикарпаття" (Івано-Франківськ)