Головні новини

Кубок України: "Прикарпаття" впевнено крокує далі

Дебютний матч у розіграші кубка України з футболу для івано-франківського "Прикарпаття" видався більш ніж вдалим - у гостях франківці впевнено здолали білоцерківський "Арсенал-Київщину".

Вже в дебюті поєдинку підопічні Володимира Ковалюка зуміли вийти вперед - на 5-ій хвилині автогол господарів запалив 0:1 на табло стадіону "Трудові резерви". Під завісу першого тайму Ігор Худоб'як підтвердив своє реноме голеадора і у кубковому турнірі, забивши свій дебютний гол у футболці "Прикарпаття" у рамках кубка України. У другому таймі Володимир Боришкевич реалізував пенальті, а разом з тим підсумував остаточну перемогу франківської команди - 3:0.

Окрім "Прикарпаття" до наступного раунду пробились першоліговий "Рух", команди Другої ліги "Полісся", ФК "Нікополь", тернопільська "Нива", ФК "Львів", СК "Дніпро-1", "Агробізнес", "Нива" (Вінниця), "Енергія" (Нова Каховка) та аматорський СКК "Демня", Що обіграв "Дніпро" (2:1).