Головні новини

"Ураган" представив новачків (ФОТО)

10 липня івано-франківський "Ураган" розпочав підготовку до нового футзального сезону, а також представив новачків.


У понеділок, 10 липня, команда "Ураган" повернулася з відпусток і відразу включилася у навчально-тренувальний процес. Перший тиждень підготовки до нового футзального сезону "дракони" проведуть в Івано-Франківську, після чого вирушать на збори у Кароліно-Бугаз, що на Одещині. Останній місяць літа пройде в режимі тижневих мікроциклів, заплановані кілька спарингів та участь у двох товариських турнірах.

А закладати основи функціональної підготовки "ураганівці" за багаторічною традицією будуть на чорноморському узбережжі - у курортному містечку Кароліно-Бугаз. Саме на Одещині тренування будуть приділені функціональній підготовці команди, тактико-технічним вправам, награванню ігрових четвірок тощо. Також за словами Павленка планують зіграти декілька спарингів. Після повернення додому "дракони" продовжать підготовку в рамках кількох тижневих мікроциклів, під час яких візьмуть участь у традиційних передсезонних турнірах - у Хмельницькому та Львові.

"УРАГАН" У МІЖСЕЗОННІ: 
10-15 липня: втягуючий збір в Івано-Франківську
17-30 липня: навчально-тренувальні збори в Кароліно-Бугаз (функціональна підготовка; тактико-технічна підготовка)
3-30 серпня: тижневі мікроцикли в Івано-Франківську
17-19 серпня: товариський турнір у Хмельницькому (*попередня інформація)
30 серпня-1 вересня: товариський турнір у Львові (*попередня інформація)

Щодо кадрових змін, то раніше команду залишили Сергій Коваль та Ігор Байдак, як отримали статус "вільного агента". За обопільною згодою "Ураган" припинив співпрацю з Антоном Лясковським, який прийняв пропозицію львівської "Енергії", а також Василем Балаником, що відтепер виступатиме в Івано-Франківську за "Візу Вторму".


А вже 11 липня у клубному офісі НФК "Ураган" відбулось офіційне підписання контрактів. Івано-франківський клуб ще на рік продовжив угоди з трьома "старожилами" - Романом Кіндратівим, Андрієм Сімкою та Петром Шотурмою, а також представив новобранців – 22-річного Олександра Гірку та 19-річного Дениса Зеленкевича, які минулого сезону грали в "Юні-Ламані" і "ЛТК-ІнБев-НПУ" відповідно. Також після дворічної перерви повернувся до Івано-Франківська 29-річний голкіпер Роман Колток, який провів в "Урагані" чотири сезони поспіль (2011-15 рр.). Контракти з трьома новобранцями розраховані на два роки.

За матеріалами прес-служби НФК "Ураган"