Головні новини

Друга ліга: "Прикарпаття" здобуває першу перемогу в сезоні

Гостьовий матч проти хмельницького "Поділля" став першим переможним для франківського "Прикарпаття" у Другі лізі сезону 2017/2018 років.

Хоча починалось все для підопічних Володимира Ковалюка не надто веселково - на 19-ій хвилині Музичук скористався пожежею у штрафній франківців та відкрив рахунок у зустрічі. Після пропущеного голу гості почали шукати ключі до воріт суперника і таки були винагороджені - Роман Кузьмин зі штрафного зрівняв рахунок. Перед самісіньким свистком на перерву Ігор Худоб'як у своєму стилі замкнув флангову подачу від Приймака - за мінімальної переваги гостей команди пішла відпочивати.

Старт другої половини зустрічі змусив похвилюватись франківських вболівальників, що спостерігали матч як із трибун спорткомплексу "Поділля", так і в онлайн-трансляції. Спочатку провалом у центрі захисту ледь не скористався Якубов, що поцілив у поперечку, а за кілька миттєвостей Швець з вигідної позиції відправив "круглого" на трибуни. Витримавши стартовий тиск, прикарпатці заграли у звичний футбол гостьових команд, шукаючи можливість для контратак. Одна з таких ледь не завершилась голом, коли "Халк" вискочив на побачення з голкіпером господарів та пробив дуже неточно. Далі гра перемістилась до центру поля, де й точилась основна боротьба. На 89-ій хвилині рейд Худоб'яка володіннями господарів завершився небезпечним прострілом, який замкнув Гресь - автогол і підсумкова перемога франківців з рахунком 3:1.

Перша перемога у Другій лізі дозволить нашим футболістам у гарному настрої готуватись до кубкового поєдинку проти тернопільської "Ниви", що відбудеться найближчої середи, 26 липня.