Головні новини

Друга ліга: "Прикарпаття" вдруге обіграло тернопільську "Ниву"

У 4 турі Другої ліги франківське "Прикарпаття" у гостях помірялось силами з тернопільською "Нивою".

Перший тайм матчу на стадіоні смт. Вишнівець завершився "на сухо" - 0:0. У другому ж таймі франківські футболісти таки дотиснули своїх "зелено-жовтих" візаві, забивши один-єдиний м'яч у зустрічі - 0:1. Гол в активі півзахисника Ореста Януша.

Ця перемога стала для нашої команди третьої поспіль у поточному сезоні. Наступний свій поєдинок підопічні Володимира Ковалюка зіграють вже найближчої середи, 9 серпня - на МЦС "Рух" франківці зустрінуться з білоцерківським "Арсеналом-Київщиною". Початок гри о 19:00.

Футбол. Друга ліга. Група А. 4 тур
05.08.2017 (субота)
Стадіон смт. Вишнівець, 18:00
"Нива" (Тернопіль) - "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) 0:1 (0:0)
Гол: Януш, 58.
"Прикарпаття" (стартовий склад): Вульчин, Громоляк, Приймак, Бочкур, Яневич, Дербах, Веприк, Януш, Кузьмин, Комар, Дитко.