Головні новини

У турнірі пам'яті Богдана Дебенка перемогли гості з Буковини

Минулих вихідних у столиці Прикарпаття завершився традиційний юнацький футбольний турнір пам'яті відомого прикарпатського футболіста Богдана Дебенка.


Всього за головний трофей змагань боролись вісім команд - франківські СДЮСШОР "Прикарпаття-І" та "Прикарпаття-ІІ", ДЮФК "Ніка-05", ДЮСШ №3, львівські "Галичина" і ФК "Львів", чернівецька "Буковина" та столичний "Атлет".

За результатами групового етапу другі місця у своїх квартетах посіли київський "Атлет" та ФК "Львів", що розіграли бронзові нагороди турніру. У підсумку, суперники розійшлися миром, а в серії пенальті влучнішими були футболісти зі столиці України - 5:3. У фіналі ж чернівецька "Буковина" перемогла першу команду СДЮСШОР "Прикарпаття" - 2:1.

Окрім того, в заключний змагальний день було визначено найкращих в індивідуальних номінаціях. Зокрема, кращим нападником турніру став Андрій Андрійчук ("Прикарпаття"), а його одноклубник Ярослав Багрій визнаний кращим гравцем турніру.

Турнір пам'яті Богдана Дебенка (м. Івано-Франківськ, 17-19 серпня)
Група А
17.08.2017 (четвер)
1 тур
СДЮСШОР "Прикарпаття-І" (Івано-Франківськ) – "Атлет" (Київ) 3:1
"Галичина" (Львів)ДЮСШ № 3 (Івано-Франківськ) 3:0
18.08.2017 (п'ятниця)
2 тур
СДЮСШОР "Прикарпаття-І" (Івано-Франківськ) – "Галичина" (Львів) 6:2
"Атлет" (Київ) – ДЮСШ № 3 (Івано-Франківськ) 2:2
3 тур
СДЮСШОР "Прикарпаття-І" (Івано-Франківськ) – ДЮСШ № 3 (Івано-Франківськ) 2:1
"Галичина" (Львів)  – "Атлет" (Київ) –:+
Команда
І
В
Н
П
М
О
1. "Прикарпаття-І" (Івано-Франківськ)
3
3
0
0
11:4
9
2. "Атлет" (Київ) 
3
1
1
1
3:5
4
3. "Галичина" (Львів) 
3
1
0
2
5:6
3
4. "ДЮСШ №3" (Івано-Франківськ)
3
0
0
3
3:7
0

Група Б
17.08.2017 (четвер)
1 тур
"Буковина" (Чернівці)ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ) 10:0
ФК "Львів"СДЮСШОР "Прикарпаття-ІІ" (Івано-Франківськ) 2:0
18.08.2017 (п'ятниця)
2 тур
"Буковина" (Чернівці) ФК "Львів" 6:0
ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ) – СДЮСШОР "Прикарпаття-ІІ" (Івано-Франківськ) 0:0
3 тур
ФК "Львів" – ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ) 2:2
"Буковина" (Чернівці) – СДЮСШОР "Прикарпаття-ІІ" (Івано-Франківськ) 4:0
Команда
І
В
Н
П
М
О
1. "Буковина" (Чернівці)
3
3
0
0
20:0
9
2. ФК "Львів"
3
1
1
1
4:8
4
3. ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ)
3
0
2
1
2:12
2
4. СДЮСШОР "Прикарпаття-ІІ" (Івано-Франківськ)
3
0
1
2
0:6
1

19.08.2017 (субота)
Матч за 7-8 місця:
ДЮСШ № 3 (Івано-Франківськ)СДЮСШОР "Прикарпаття-2" (Івано-Франківськ) 1:1 (пен. 2:3) 
Матч за 5-6 місця:
"Галичина" (Львів) – ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ) –:+
Матч за 3-4 місця:
"Атлет" (Київ) – ФК "Львів" 0:0 (пен. 5:3)
Матч за 1-2 місця:
СДЮСШОР "Прикарпаття-1" (Івано-Франківськ)"Буковина" (Чернівці) 1:2

Фото: Репортер