Головні новини

ДЮФЛ України: квартет на старті нового сезону

У другий вік-енд вересня на футбольних полях стартують наймасовіші юнацькі змагання країни - Дитячо-юнацька футбольна ліга України (ДЮФЛУ) у двох дивізіонах.


Вже традиційно Івано-Франківськ у Вищій лізі ДЮФЛУ представлятиме СДЮШОР "Прикарпаття". У рамках групи 4 франківці позмагаються за вихід до плей-офф разом зі львівськими "Карпатами", "УФК-Карпатами" та ФК "Львів", моршинською "Скалою", МФА з Мукачевого, ужгородською СДЮСШОР, "Буковиною" з Чернівців, луцькою "Волинню" та командою "BRW-BIK" з Володимир-Волинського. Нагадаємо, у Вищій лізі всі команди-учасниці будуть представлені у чотирьох вікових категоріях - U-17, U-16, U-15 та U-14.

Найчисельнішим за останні роки буде представництво нашого міста у Першій лізі. До старожилів другого за силою дивізіону ДЮФЛУ "Тепловика-ДЮСШ-3" долучаться ДЮФК "Ніка", що покинула Вищу лігу за підсумком сезону 2016/2017 та дебютант змагань - НФК "Ураган". Суперникам наших хлопців у групі 4 будуть львівські "Покрова", "Опір" і СДЮШОР-4, "Ковель-Волинь" (Ковель), ДЮСШ з Ужгородського району,  винниківський "Рух", ФК "Калуш", "Надія" (Копиченці, Тернопільська обл.) та нововолинська ДЮСШ. У Першій лізі ДЮФЛУ юні футболісти змагатимуться у категоріях U-17 та U-15.