Головні новини

Чемпіонат Івано-Франківська: у неділю стартує друге коло

Після півторамісячної паузи на футбольні поля Івано-Франківська повертається чемпіонат міста серед аматорських команд.


На превеликий жаль, не всі команди дійшли до другого кола турніру. так, команда Національної академії внутрішніх справ знялась з турніру. Оскільки "академіки" не зіграли половину ігор, то результати за участю команди анульовано. Оновлену турніру таблицю та календар матчів можна переглянути у розділі Чемпіонат Івано-Франківська.

Окрім того, вовчинецька "Бистриця" уклала договір про підготовку футболістів з ДЮФК "Ніка-05", тож у другому колі команда називатиметься "Ніка-2-Вовчинці". Основу нового клубу складуть футболісти юніорського складу "Ніки" (U-19), що планує цьогоріч дебютувати у розіграші Першої ліги ДЮФЛУ серед юніорів.

Щодо стартового туру, то центральним поєдинком найближчої неділі буду гра у Рибному, де зіграють проміжні лідери чемпіонату - "КіК" та ФК "Крихівці". У першому колі крихівчани ще не знали гіркоти поразок, тож будь-що спробують продовжити переможну серію. "Легіон" у гостях зіграє з "Січчю", "Металіст" вирушає в гості до "Благо", а "Ніка-2-Вовчинці" дебютуватиме у міському чемпіонаті грою проти хриплинської "Бистриці".

Чемпіонат Івано-Франківська. 10 тур
27.08.2017 (неділя)
"Січ" (Микитинці) – "Легіон", стадіон с. Микитинці, 13:00
"Ніка-2-Вовчинці" – "Бистриця" (Хриплин), стадіон с. Вовчинці, 14:00
"КіК" – ФК "Крихівці", стадіон с. Рибне, 16:30
"Благо" – "Металіст", стадіон с. Угорники, 17:00
"АТО" – вихідний