Головні новини

Чемпіонат області: важка перемога "Тепловика-ДЮСШ-3"

Франківський "Тепловик-ДЮСШ-3" здобув свою другу поспіль перемогу у розіграші обласного чемпіонату.

На стадіоні "Вихор" у Ямниці "тепловики" у принциповому протистоянні зуміли здолати місцеву однойменну команду - 2:1. Пропустивши вже на третій хвилини, підопічні Віктора Поптанича ще до перерви зуміли двічі відзначитись у воротах господарів поля. Спочатку свій дебютний гол в сезоні Провів Андрій Слободян, а за хвилин до перерви Назарій Ковтун, реалізувавши пенальті, встановив остаточні 2:1 на користь франківської команди.

Чергові перемоги у 3 турі здобули "Турка", "Галич" та "Бурштин". Знову втратив очки "Колос Городенківщини", що цього разу виборов один пункт у протистоянні з ФК "Битків" - нічия 1:1.

На вершині турнірної таблиці чемпіонату області тривладдя - "Галич", "Турка" та "Бурштин" поки йдуть без втрат. На два очки від лідируючого тріо відстають брошнівські "Карпати", на три - "Нафтовик" та франківський "Тепловик-ДЮСШ-3".

27.08.2017 (неділя)
"Вихор" (Ямниця) - "Тепловик-ДЮСШ-3" (Івано-Франківськ) 1:2 (Іваночко, 3 - А. Слободян, 13, Ковтун, 44)
ФК "Турка" - "Бескид" (Надвірна) 1:0 (Вал. Маковійчук, 29)
НФК "Бурштин" - ФК "Калуш" 1:0 (Деренюк, 18. Нереалізований пенальті: Вас. Маковійчук (К), 82)
"Нафтовик" (Долина) - "Карпати" (Болехів) 7:0 (Гутник, 11, Бабінчук, 20, 22, Цвеюк, 45+1, Лаврінок, 47, Білогубка, 51, Дяків, 67. Нереалізованй пенальті: Лаврінок (Н), 69)
ФК "Галич" - "Придністров'я" (Тлумач) 3:0 (Барчук, 20, 55, Кицька, 85)
ФК "Битків" - "Колос Городенківщини" 1:1 (Максимюк, 52 - Топчевський, 34. Вилучення: Вістовський (КГ), 65)
"Карпати" (Брошнів-Осада) - "Покуття" (Снятин) 7:1 (Семчук, 22, 51, Сировецький, 25, Андрейків, 32, Барановський, 41 пен, Сачко, 53, Краєвський, 76, аг - Романюк, 69)