Головні новини

Чемпіонат області: випробування лідером для "Тепловика-ДЮСШ-3"

У 4 турі обласного футбольного чемпіонату  в гості до франківського "Тепловика-ДЮСШ-3" завітає проміжний лідер турніру ФК "Галич".


Цьогоріч галичани вважаються одними з головних фаворитів у боротьбі за золоті нагороди чемпіонату області. Ще б пак, до табору команди з міста над Дністром перебрались одразу четверо футболістів, що ще минулоріч захищали кольори підгірського "Оскара" в чемпіонаті ААФУ - Михайло Макогон, Микола Лазорик, Роман Курташ та Юрій Іванишин. Додамо до цього списку Романа Барчука та Назарія Даніва, що вже протягом тривалого часу перебувають в галицькій команді, і отримаємо потужний колектив з чемпіонськими амбіціями. Наразі "Галич" успішно підтверджує реноме фаворита - три перемоги у трьох матчах із загальною різницею м'ячів 12:0 (!). Такий стартовий спурт дозволив команді Андрія Нестерука перебувати на вершині турнірної таблиці.

Щодо клубу з Гірки, то потрохи до молодих франківських футболістів приходить впевненість. Минулої неділі друга поспіль перемога над ямницьким "Вихор" (2:1) дозволила "тепловикам" піднятись на шосту сходинку таблиці. І саме матч з "Галичем" покаже, чи готова франківська молодь "тягатись" з більш досвідченими та іменитими супротивниками.

Початок матчу на стадіоні "Гірка" о 16:00. Прийдіть та підтримайте франківську команду!!

Чемпіонат області. 4 тур
03.09.2017 (неділя)
Стадіон "Гірка" (м. Івано-Франківськ), 16:00
"Тепловик-ДЮСШ-3" (Івано-Франківськ) - ФК "Галич"