Головні новини

Екстра-ліга: "Ураган" розгромлений у Хмельницькому

Невдалим видався вояж франківського "Урагану" до Хмельницького у рамках 2 туру футзальної Екстра-ліги.

На паркеті СК ГУНП у Хмельницькому "ураганівці" помірялись силами з місцевим "Соколом". Першими відкрили рахунок господарі майданчика - Швед загубив м'яча перед власними воротами і триходівка Шеремета-Мартинюк-Педяш завершилась точним ударом останнього. Дві хвилини вистачило гостям, щоб відновити статус-кво - Мар'ян Пелех застав зненацька голкіпера хмельничан і вразив ворота. За нічийного результату команди пішли на перерву.

В дебюті другого тайму господарі знову вийшли вперед. Цього разу Педяш перехопив пас Бірова і з легкістю обіграв останнього у ближньому бою. На 31-ій хвилині розіграш кутового завершився автоголом Корсуна. За три хвилини Педяш став автором маленького футзального шедевра, з льоту вразивши "дев'ятку" воріт Бірова. Після четвертого пропущеного Максим Павленко вирішив перейти на гру з "воротарем-ганялою". Розіграти зайвого "ураганівцям" так і не вдалось, тоді як Педяш з центра майданчика спочатку забив п'ятий гол, а на останній хвилині покарав гостей точним ударом з десятиметрової позначки, підбивши підсумковий розгром франківців - 6:1.

Після двох стартових турів лише дві команди поки з "бубликом" в графі "очки" - це франківський "Ураган" та дебютант Екстра-ліги "Епіцентр К-Авангард" з Одеси.

"Кардинал-Рівне" – "Титан-Зоря" (Покровське) 5:1
"Сокіл" (Хмельницький) – "Ураган" (Івано-Франківськ) 6:1 (Педяш, 15, 22, 34, 36, 40, Корсун, 31, аг – Пелех, 17)
"ІнБев/НПУ" (Житомир/Київ) – "Епіцентр К-Авангард" (Одеса) 2:1
"Юні-Ламан" (Одеса) – "Продексім" (Херсон) 4:4
"Енергія" (Львів) – "ХІТ" (Київ) 2:2