Головні новини

Друга ліга: і знову Львів

Останні три домашні поєдинки франківське "Прикарпаття" провело з командами з Львівщини - "Львовом", стрийською "Скалою" та "Карпатами". Завершиться ж епопея львівсько-франківських протистоянь на "Русі" вже завтра, коли "жовто-зелені" у рідних стінах прийматимуть ФК "Львів".


"І знову Львів?" - напевне найпопулярніша реакція франківських фанатів на суботній поєдинок. Як не крутіть, та протистояння Львів-Франківськ завжди славилось принциповістю. І не важливо, чи це "Карпати", "Львів" чи "Чарні".

Зважаючи як на принциповість протистоянь двох галицьких міст, так і турнірних перспектив суботній матч обіцяє бути цікавим. "Синьо-золоті" львів'яни є претендентами на вихід до Першої ліги. Хоча протягом останніх поєдинків команда Андрія Чіха дещо пригальмувала - дві нічиї з "Буковиною" (0:0) та "Поліссям" відтіснили львів'ян на четверту сходинку нашої групи.

Наразі "Прикарпаття" випереджає "Львів" вже на 12 очок, тож у випадку перемоги над затятими суперниками ще більше збільшать свій турнірний гандикап. Цікаво, що львівський клуб організовує виїзд своїх фанатів до Франківська. Напевне не варто проводити якісь паралелі між "зелено-білими" та "синьо-золотими" фанатами з міста Лева, та й градус протистояння, відверто скажемо, не той.

Початок матчу на стадіоні "Рух" о 15:00. Прийдіть підтримати франківську команду!!


Друга ліга. Група А. 14 тур
30.09.2017 (субота)
Стадіон "Рух" (м. Івано-Франківськ), 15:00
"Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - ФК "Львів"