Головні новини

Екстра-ліга: "Ураган" здобув перші очки в сезоні

Домашній поєдинок 3 туру Екстра-ліги між "Ураганом" та "ІнБев/НПУ" розцінювався франківськими шанувальниками футзалу як такий, в якому "ураганівці" повинні були повернути собі впевненість, втрачену на старті сезону.

З перших хвилин господарі Манежу КФВ кинулись виправдовувати надії своїх фанатів, організувавши футзальний бліц-кріг. Вже на 2-ій хвилині Сімка відкрив рахунок у зустрічі, а за кілька миттєвостей Микитюк подвоїв перевагу команди Максима Павленка. Стартовий запал франківців гості зуміли дещо "погасити" зусиллями Дзюби - 2:1, за мінімальної переваги "Урагану" команди пішли на перерву. У другій половині зустрічі Кіндратів створив футзальний шедевр і запалив ще більш комфортні 3:1 на табло Манежу КФВ. Раділи "ураганівці" не довго - Литвиновський знову скоротив відставання у рахунку до мінімуму. За п'ять хвилин до завершення Горбатий напрацював на червону і шостий фол, який чітко реалізував Дзюба - 3:3, перші чоки в сезоні для франківського клубу.

У турнірній таблиці "Ураган" поки поза вісімкою плей-офф - дев'яте місце і один бал в активі.