Головні новини

Чемпіонат області: "Тепловик-ДЮСШ-3" втратив перемогу на останніх хвилинах

Сьогодні відбулись матчі 8 туру чемпіонату області - франківський "Тепловик-ДЮСШ-3" на власному полі приймав срібного призера минулого сезону городенківський "Колос Городенківщини".

Зі стартових хвилин городенківці буквально затиснули наших футболістів на власній половині поля, раз за разом загрожуючи воротам Жиляка. Та все ж ближче до середину тайму гра вирівнялась і в одній з контратак захисники команди гостей завалили Солдатенка у своєму карному майданчику. Сам постраждалий і виконав вирок - 1:0 на користь "тепловиків". На початку другого тайму знову "вистрілили" господарі - Бєлоусов дальнім ударом змусив капітулювати Федорова і подвоїв перевагу своєї команди. На 74-ій хвилині  Білик ударом зі штрафного скоротив відставання у рахунку, а в доданий арбітром час Топчевський приніс підсумкове одне очко городенківцям - нічия 2:2.

Після 8 зіграних турів "Тепловик-ДЮСШ-3" продовжує перебувати у нижній частині таблиці - наразі у команди Віктора Поптанича сім балів в активі та дев'ята позиція у лізі.

"Бескид" (Надвірна) – "Придністров'я" (Тлумач) 0:0
"Тепловик-ДЮСШ-3" (Івано-Франківськ) – "Колос Городенківщини" (Городенка) 2:2 (Солдатенко, 26, пен, Белоусов, 47 - Білик, 74, Топчевський, 90+3)
ФК "Калуш" – "Карпати" (Брошнів-Осада) 1:0 (Матвіїв, 68)
ФК "Турка" – ФК "Битків" 1:1 (Блащук, 52 - І. Максимюк, 60)
НФК "Бурштин" – ФК "Галич" 0:0
"Нафтовик" (Долина) – "Вихор" (Ямниця) 1:1 (Дяків 87 - Іваночко 44. Вилучення: Цвеюк 90+2 - Бойченюк 90+2).