Головні новини

ДЮСШ №3 WU-15 - переможець Вищої ліги чемпіонату України

З 1 по 5 жовтня у м. Калуш (Івано-Франківська область) пройшов чемпіонат України серед дівочих команд Вищої ліги у категорії WU-15.


Всього за перемогу в турінрі боролись вісім команд 2002 р. н. Це івано-франківська ЖФК "ДЮСШ №3", "Богородчанка-Надвірняночка", що представляє Івано-Франківську область, "Ліцей" (Костопіль), "Юність" (Чернігів), "Пантери" (Умань), ЖФК "Карпати" (Львів), а також збірні Вінницької та Сумської областей.

Наші футболістки потрапили до групи А, разом з землячками з "Богородчанки-Надвірняночки", костопільським "Ліцеєм" та збірної Сумської області. У перший ігровий день франківчанки здолали футболісток з Сумщини - 2:0. Влучними ударами у складі нашої команди відзначились Христина Бакай та Діана Кавацюк. Наступного дня ДЮСШ №3 завдяки хет-трику Ліани Мострянської та голу Соломії Гошів розгромили "Богородчанку-Надвірняночку" - 4:0. В заключний день групового етапу наші дівчата з рахунком 3:1 обіграли "Ліцей" та вийшли до фіналу Вищої ліги.

У фінальному поєдинку зійшлись ДЮСШ №3 та уманські "Пантери". Завдяки дублю Марії Козаченко перемогу у поєдинку святкували фракнівчанки, що й вибороли золоті нагороди змагань - 2:0. Окрім того, футболістки нашої команди Соломія Гошій стала кращим захисником турніру, тоді як автор дубля у фіналі Марія Козаченко визнана найкращим нападником змагань.

WU-15. Чемпіонат України. Вища ліга (м. Калуш, Івано-Франківська область)
Результати матчів ЖФК ДЮСШ №3:
Група А
1 тур
01.10.2017 (неділя)
ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) - збірна Сумської області 2:0
Голи: Бакай, Кавацюк
2 тур
02.10.2017 (понеділок)
"Богородчанка-Надвірняночка" (Івано-Франківська обл.) - ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) 0:4
Голи: Мострянська (3), Гошів
3 тур
04.10.2017 (середа)
"Ліцей" (Костопіль) - ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) 1:3
Фінал
05.10.2017 (четвер)
"Пантери" (Умань) - ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) 0:2
Голи: Козаченко (2)