Головні новини

Екстра-ліга: до Одеси за перемогою + LIVE

Вже завтра футзальний "Ураган" спробує здобути свою першу перемогу в поточному сезоні Екстра-ліги. Суперником "драконів" у суботньому поєдинку буде "Юні-Ламан" з Одеси.


Старт "Урагану" у новому сезоні елітного футзального ешелону України виявився вкрай невдалим. Одне очко у трьох зіграних матчах з не найсильнішими суперниками - не той результат, який мав би показати один з претендентів на медалі. Тож "ураганівцям" будь-що потрібно якнайскоріше перемагати та вриватись у медальні перегони. Одеський поєдинок проти "Юні-Ламана" один з найкращих для такої мети.

Хоча не все так просто. На старті футзального сезону одесити вже встигли стати авторами невеликої сенсації. Якщо програний гостьовий матч столичному "ХІТу" (0:3) та закономірна перемога над земляками з "Епіцентру К-Авангард" (3:5) не є чимось надзвичайним, то домашня нічия з чинним чемпіоном країни "Продексімом" (4:4) розцінювалась сенсаційною. Тож матч в Південній Пальмірі обіцяє бути зовсім нелегкою прогулянкою для "Урагану". Початок матчу в одеському спорткомплексі СКА о 13:00.

Пряма трансляція матчу "Юні-Ламан"  -"Ураган":

Футзал. Екстра-ліга. 4 тур
07.09.2017 (субота)
Спорткомплекс СКА (м. Одеса), 13:00
"Юні-Ламан" (Одеса) - "Ураган" (Івано-Франківськ)
Арбітри: І. Якимишин (Львів), О. Макаренко (Радомишль)
Резервний арбітр: Є. Гордієнко (Одеса)
Хронометрист: О. Діденко (Одеса) 
Спостерігач арбітражу: С. Дребужан (Мукачево)