Головні новини

Друга ліга: "Прикарпаття" та "Нива" розійшлись бойовим миром

Третя зустріч "Прикарпаття" та тернопільської "Ниви" у цьому сезоні потішила вболівальників голами, та все ж не визначила переможця - затяті суперники розійшлись бойовим миром.

Вже в дебюті поєдинку тернополяни зуміли приголомшити гостей, забивши швидкий м'яч. Слоневський майстерно виконав штрафний неподалік воріт Вульчина, відкривши рахунок у матчі. За п'ять хвилин Худоб'як у своєму стилі замкнув подачу з лівого флангу і відновив статус-кво - 1:1. Далі обидві команди безуспішно намагались схилити шальки терезів на свою користь, та все ж під кінець тайму фортуна посміхнулася господарям - Литовченко вивів "Ниву" вперед.

По перерві вже Прошак класним дальнім ударом змусив капітулювати Механіва, знову зрівнявши рахунок. В середині тайму вагоме слово взяв арбітр поєдинку. Спочатку Кубряк нагородив капітана "Прикарпаття" Боришкевича другою "жовтою", а за кілька миттєвостей призначив сумнівне пенальті у ворота франківців, що реалізував Слоневський - 3:2. Навіть перебуваючи у чисельній меншості наставник "Прикарпаття" Володимир Ковалюк вирішив піти у ва-банк, випустивши Дитка замість Конкольняка. Ризик виправдав себе аж на 83-ій хвилині, коли після розіграшу кутового Приймак підбив остаточний результат матчу - 3:3.

У турнірній таблиці "Прикарпаття" продовжує перебувати на другій позиції - 32 залікові пункти. Лідером й надалі залишається "Агробізнес", що випереджає франківців вже на чотири очки.

"Нива" (Тернопіль) - "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) 3:3
Голи: Слоневський, 5, 74, пен, Литовченко, 45 - Худобяк, 11; Прошак, 55; Приймак, 83.
"Прикарпаття": Вульчин, Громоляк (Гуменюк), Прошак, Приймак, Бочкур, Бойко (Геник), Веприк (Кузьмин), Боришкевич, Конкольняк (Дитко), Януш (Денега), Худобяк