Головні новини

Екстра-ліга: "Ураган" святкував дебютну перемогу в сезоні

У 4 турі Екстра-ліги франківський "Ураган" потішив своїх вболівальників перемогою. Після переможного "затишшя" у попередніх турах під гарячу руку "драконів" потрапив одеський "Юні-Ламан".

Першими відкрили рахунок господарі паркету, що зусиллями Цині запалили 1:0 на табло спорткомплексу СКА. Один оберт секундної стрілки вистачило підопічним Максима Павленка, щоб зрівняти рахунок - Корсун відновив статус-кво. На 13-ій хвилині матчу команди обмінялись влучними ударами. Спочатку Микитюк вивів "Ураган" вперед, а за кілька миттєвостей Циня оформив дубль - знову нічия 2:2. Далі на радість франківським вболівальникам забивали лише "ураганівці". У першому таймі переможний почин заклали Кіндратів і Цілик, тоді як у другому влучні постріли того ж цілика, Зварича та Микитиюка поховали надії одеситів на позитивний результат - 2:7.

Перемога у звітному матчі дозволила "Урагану" піднятись на три сходинки таблиці - тепер в активі франківців чотири бали і шоста позиція у лізі.

"Юні-Ламан" (Одеса) - "Ураган" (Івано-Франківськ) 2:7
Голи: Циня, 3, 13 - Корсун, 4, Микитюк, 13, 40, Кіндратів, 18, Цілик, 19, 25, Зварич, 38
"Юні-Ламан": Зеленчук (Кудімов, 21) - В. Циня, Долгорук, Шамотій, Чумак - Якубець, Захарян, Фещенко, Байцур - Севрук.
"Ураган": Біров - Микитюк, Сімка, Зварич, Цілик - Кіндратів, Зеленкевич, Корсун, Пелех - Гірка, Швед.
Попередження: Зварич, 12.