Головні новини

Друга ліга: хет-трик Халка допоміг "Прикарпаттю" здолати "Буковину"

Черговий матч Другої ліги видався для "Прикарпаття" доволі важким та не менш цікавим для франківських вболівальників.

Оскільки матч відбувся на Покрови, а в цей день відзначають День захисника України, "Прикарпаття" та "Буковина" вшанували загиблих воїнів, що полягали на сході нашої держави. Окрім того, футболісти "Прикарпаття" підтримали наших хлопців на передовій, вийшовши у футболках з написом "Слава Україні! Героям Слава!".

У звітній грі Володимир Ковалюк не міг розраховувати на Володимира Боришкевича, що минулого туру награв на "червону" у Вишнівці. За відсутності Боришкевича "Прикарпаття" на поле найдосвідченіший у складі Ігор Худоб'як. Саме "Халку" судилось стати справжнім героєм зустрічі.

Перші двадцять хвилин гри франківську команду важко було впізнати - "Халк" здебільшого бігав на "голодному пайку", а все найцікавіше відбувалось здебільшого у центрі поля. Розуміючи, що треба щось змінювати Володимир Ковалюк робить несподівану заміну - замість завжди моторного Оринчака на поле вийшов Кузьмин. Як згодом розповів наставник на прес-конференції, Оринчак не вдало увійшов у гру, тож потрібно було вносити корективи.

Одразу ж "Прикарпаття" зуміло створити перший напівмомент - удар зі штрафного від Конкольняка намертво накрив голкіпер гостей Чесановський. І одразу чернівецький воротар розпочав атаку, що завершилась голом - Рябий здійснив рейд від центра поля, накрутив захисників і прострілив поперек воротарського майданчика, а Раці нічого не залишалось як закотити "круглого" в порожні ворота. От така от "оборотка", як кажуть у футбольних колах.

Відновити паритет господарі зуміли за кілька миттєвостей, коли після розіграшу кутового Конкольняк підхопив м'яча за межами карного і точним пострілом змусив капітулювати Часановського - 1:1. Красень-гол, що претендуватиме на звання найкращого не лише у турі. Могли прикарпатці ще і в першому таймі подвоювати рахунок та голкіпер впорався з ударом Худобяка після виходу віч-на-віч.

У перерві матчу у підтрибунному приміщенні став свідком цікавої ситуації. Хлопчаки років 10-ти з цікавістю розглядали міні-музей, що знаходиться при виході на футбольне поле. "Дивись, це молодий Худобяк!" - з окликом один з них показав на фото п'ятилітньої давності, коли ще Халк не був Халком, а честь міста у професійному футболі захищав ФСК "Прикарпаття". "А це Бойко, Остап, Веприк, Вася Дербах!" - хлопчаки наввипередки перераховували гравців сьогоднішнього "Прикарпаття". І навряд їм щось розкажуть імена Думанських чи Шулятицьких, у них свої герої на яких хочуть рівнятись, до яких хочуть тягнутись. Герої їхнього часу.

Одразу по перерві Худобяк знову загрожував воротам гостей, та Чесанвоський вже вкотре показав свою майстерність на останньому рубежі. На 62-ій хвилині Володимир Ковалюк замість Януша випустив другого номінального нападника Дитка, що менш ніж за хвилину зумів виправдати довіру головного тренера - Роман був першим на добиванні та забив свій четвертий гол в сезоні. Не надто довго франківці тішились перевагою - Раца з пенальті вдруге відновив статус-кво.

А далі за справу взявся Худобяк. Спочатку Ігор у своєму стилі протиснув захисників і запалив переможні 3:2 на табло. За шість хвилин Халк змусив шаленіти трибуни, майстерно виконавши карний, а під завісу гри встановив остаточні 5:2 на користь "Прикарпаття".