Головні новини

Екстра-ліга: "енергетичне" дербі за львів'янами

Суботнє "енергетичне" дербі між івано-франківським "Ураганом" та львівською "Енергією" завершилось на користь гостей Манежу КФВ.

Хоча події у матчі розгортались на користь "драконів" - Цілик в дебюті матчу вивів "Ураган" вперед. Та вже з 6-ої по 8-му хвилини зустрічі "енергетики" зуміли перевернути все з ніг на голову. Спочатку Кузь з легкістю увігнав круглого у ворота господарів, згодом Радевич дальнім ударом вивів "Енергію" вперед, а під кінець "пекельної" трихвилинки Гасюк обікрав Пелеха і загнав м'яча у порожні ворота - 1:3. До кінця першого тайму Кузь встиг оформити дубль - 1:4.

У другій половині гри Горбатий відквитав один м'яч і здавалось б "ураганівці" налаштовані на камбек. Та не сталось як гадалось - гармати "Урагану" мовчали, тоді як Легендзевич зі своєї половини поля вп'яте вразив ворота господарів - 2:5.

У турнірній таблиці Екстра-ліги "Ураган" втратив одну позицію і тепер перебуває на сьомій сходинці.