Головні новини

Друга ліга: "Прикарпаття" перервало свою безпрограшну серію

Як відомо, рано чи пізно все хороше колись підходить до кінця. На стадіоні "Спартак" у Коростені така доля спіткала і франківське "Прикарпаття", що сьогодні перервало свою вражаючу безпрограшну серію у цьому сезоні.

До гри франківці підійшли у своєму звичному бойовому складі, хоча й була одна несподіванка - вперше у сезоні в офіційному матчі у футболці "Прикарпаття" дебютував молодий голкіпер Юрій Семенів. Що цікаво, другим голкіпером у цій грі виступив тренер воротарів наддосвілчений Олег Рипан, що вперше потрапив до заявки на матч Другої ліги.

Вже на 24-ій хвилині "Прикарпаття" змушене було відігруватись - Віталій Колесников після вкидування з ауту з кількох метрів розстріляв Семенів і відкрив рахунок у зустрічі. Спочатку здалось, що гравець господарів зупинив круглого рукою, та все ж свисток арбітра матчу промовчав. Промовчав свисток і в епізоді з другим забитим м'ячем, коли у боротьбі з Чаусом впав Данищук, а вільний Колесніков отримавша м'яча від крайка полісян спокійно подвоїв перевагу своєї команди. У другому таймі попри всі старання суперником так і не вдалось відзначитись, а Ігор Худоб'як напрацював на дві жовті картки, за що залишив поле на 84-ій хвилині.

Сьогоднішня поразка стала лише другою (!) в сезоні для франківського "Прикарпаття". Востаннє підопічні Володимира Ковалюка поступались у рамках 1 туру Другої ліги у матчі проти "Агробізнесу" (2:5). З того часу, безпрограшна серія нашої команди склала 15 (!) з урахуванням кубкових звитяг над тернопільською "Нивою" (2:0) та львівськими "Карпатами" (2:1).

У турнірній таблиці "Прикарпаття" продовжує перебувати на другій позиції - 35 очок. Тернопільська "Нива", щойде на третій сходинці, відстає від франківської команди вже на дев'ять балів.