Головні новини

Екстра-ліга: "Ураган" поступився у столиці

Вдруге поспіль футзальний "Ураган" не зумів здобути очок у Екстра-лізі - цього разу "дракони" зазнали поразки у суботньому поєдинку супроти столичного клубу "ХІТ".

Вже до 5-ої хвилини суперники обмінялись влучними ударами - на гол киянина Корнійчука влучним пострілом відповів Гірка, що забив свій дебютний гол у футболці "Урагану". Нічийний рахунок протримався не довго і ще до перерви той же Корнійчук та Журба схилили шальки терезів на користь господарів - 3:1.

На старті другого тайму Швед сквитав один м'яч, а за два оберти секундної стрілки Корсун знову зрівняв рахунок у матчі - 3:3. Атакувальний запал франківців погасив Корнійчук, що за кілька миттєвостей забив свій третій м'яч у зустрічі, а на останній хвилині підбив остаточний рахунок - 5:3 на користь "ХІТа".

У турнірній таблиці "Ураган" продовжує ділити шосту-дев'яту сходинки разом з "Кардиналом-Рівне", "ІнБев/НПУ" та одеським "Юні-Ламаном". Наразі  у рамках 6 туру відбулось лише два поєдинки, тож не виключено, що за підсумками ігрового вік-енду "Ураган" втратить позиції в лізі.