Головні новини

Екстра-ліга. "Ураган" продовжив свою безвиграшну серію

На старті другого кола Екстра-ліги франківський "Ураган" у гостях помірявся силами з одним з лідерів турніру покровським "Титаном".

Початок зустрічі видався краще не придумаєш - Швед у швидкій контратаці відкрив рахунок у матчі. Забезпечивши мінімальну перевагу, "ураганівці" свідомо віддали ініціативу господарям паркету і вже "Титан" раз за разом організовував випади на володіння Колтка. Та досвідчений голкіпер впевнено тримав оборону власних воріт, та за три (!) секунди до сирени на перерву Грицовець все ж зрівняв рахунок у грі - 1:1.

Старт другого тайму показав, що гра й надалі проходитиме у тому ж руслі - "Титан" атакував, тоді як підопічні Максима Павленка шукали своє щастя в контрвипадах. На 32-ій хвилині Микитюк приголомшив трибуни запорізького Палацу спорту "Запоріжалюмінбуд", знову вивівши "Ураган" вперед. Не надто довго гості вели у рахунку - за дві хвилини Єрьомін вдруге відновив паритет. Не минуло й трьох обертів секундної стрілки, як Грицовець став справжнім героєм зустрічі, забивши переможний м'яч своєї команди. 3:2, третя поспіль поразка франківського клубу і загалом сьома в сезоні.

У турнірній таблиці "Ураган" продовжує перебувати на останній сходинці, маючи у своєму активі лише два бали. Найближчі конкуренти "драконів" у боротьбі за вихід до плей-офф "Епіцентр К-Авангард" та "ІнБев/НПУ" випереджають франківську команду на одне та два очки відповідно.