Головні новини

Перша ліга. Сьогодні зіграють "Ураган-2-КФВ" та "Віза-Вторма" + ВІДЕО LIVE

Сьогодні в Івано-Франківську пройде заключний матч 2 туру Першої футзальної ліги у групі "Захід" - на паркеті у Манежу КФВ зійдуться "Ураган-2-КФВ" та "Віза-Вторма".


Суперники по недільному матчі добре знають одна одну - не один сезон команди змагались за найвищі місця обласного чемпіонату, а минулого року обидві стартували у Другій лізі чемпіонату України. Якщо брати до уваги минулорічні результати очних поєдинків між цими суперниками, то тут повна перевага на боці підопічних Івана Скіцка. Зокрема, у чемпіонату області 2016/2017 "Віза" обіграла юних драконів з сумарним рахунком 10:3 (4:1 та 6:2), тоді як у Другій лізі дещо скромніше здолала своїх сьогоднішніх візаві - 6:2 та 2:1.

Старт у реформованій Першій лізі для обох команд видався нічийним. "Ураганівці" поділили очки з земляками з "Епіцентру К10" (2:2), тоді як "Віза" розписала мирову з дублерами львівської "Енергії" (3:3). Хто ж зуміє записати до свого активу першу перемогу в сезоні, ми дізнаємось вже незабаром. Початок матчу о 18:00.

Для тих, хто не зможе переглянути матч наживо, господарі майданчика організували відеоонлайн-трансляцію:

Футзал. Перша ліга. Група "Захід". 2 тур
19.11.2017 (неділя)
Манеж КФВ (м. Івано-Франківськ), 18:00
"Ураган-2-КФВ" (Івано-Франківськ) - "Віза-Вторма" (Івано-Франківськ)