Головні новини

Максим Павленко: "Бракує реалізації створених моментів"

Наставник "Урагану" Максим Павленко поділився враженнями від гри 10 туру Екстра-ліги "Титан" - "Ураган" (3:2).


 - По гарячих слідах можна сказати, що матч був більше нічийним, тому що обидві команди продемонстрували характер і створили приблизно однакову кількість моментів. Все вирішувалося при рахунку 2:2 - хто менше помилиться в цій ситуації, той буде мати перевагу на свою користь. На жаль, ця прикра помилка сталася у нас - невеличкий рикошет і пропустили третій м’яч. Шкода, що не зрівняли рахунок, хоча вп’ятьох мали декілька хороших можливостей. По відношенню до справи, по самовіддачі претензій до гравців немає. Бракує реалізації створених моментів, нагод створили достатньо для того, щоб вести в рахунку, щоб збільшувати перевагу, але такий випробувальний час в "Урагану", коли багато що вдається, але не виходить головне - забити гол і здобути перемогу.

- Який з таймів "Ураган" провів краще?
- Обидва тайми провели добре, дотримувалися всіх настанов. Ми і планували зіграти від оборони, сподіваючись на швидкі контратаки. Їх було достатньо, але не забили з цих контратак, тому змусили суперника, все ж таки, граючи на власному майданчику, бути активнішими. У підсумку, це їм і дало перевагу. Нам, на жаль, не вистачило тієї стійкості, котра потрібна в такий момент, щоб втримати переможний чи навіть нічийний рахунок.

- Яку ключову помилку допустили, що призвела до поразки?
- Після рахунку 2:1 ми пропустили другий м’яч досить швидко. В цій ситуації потрібно було більше акумулюватися при грі в захисті. Шкода, що не дограли при стандартному положенні, і так сталося, що суперник швидко зрівняв рахунок. Якби рахунок 2:1 протримався, скоріш за все підсумок був би іншим. Але це футбол і рахунок - на табло, а це - справедливе відображення того, що відбувалося впродовж сорока хвилин.

Прес-служба НФК "Ураган"