Головні новини

U-16. "Ураган" розпочинає юнацьку Екстра-лігу з двох перемог

Академія НФК "Ураган" успішно стартувала у розіграші прем'єрного сезону юнацької Екстра-ліги.

У гостях команда Володимира Салія святкувала дві перемоги над дніпровським клубом "Футзал-Дніпро". У суботньому матчі завдяки голу Титова юні "ураганівці" в основний час розписали мирову з однолітками з Дніпра - 1:1. Родзинкою юнацької Екстра-ліги є те, що у випадку нічиєї суперники проводять серію пенальті, переможець якої отримує два очки, тоді як команда, що програла здобуває один заліковий пункт. У футзальній лотереї влучнішими були гості - 3:2, що й записали до свого активу два бали.

У запеклій боротьбі проходив і повторний матч між юними дніпровцями та франківцям, про що свідчить перший тайм матчу, який завершився нічиєю - 1:1. Протягом другого тайму "Ураган" просто знищив своїх суперників, забивши вісім (!) м'ячів без відповіді. У підсумку, юні футзалісти святкували перемогу з підсумковим рахунком 9:1. Хет-триком у складі "драконів" відзначився Русин, ще по голу до свого активу записали Дичук, Попівняк, Ткачук, Британ, Титов та Мехін.

У турнірній таблиці юні "ураганівці" розташувались на п'ятій позиції, маючи у своєму активі п'ять балів. Відзначимо, що матчі 1 туру між "Ураганом" та "Іллічівцем" з Чорноморського перенесено на кінець грудня.