Головні новини

"Тепловик-ДЮСШ-3" U-19 - переможець кубка Федерації ім. М. Думанського

У неділю на стадіоні "Хет-Трик" в Івано-Франківську завершився традиційний футбольний турнір - кубок Федерації ім. М. Думанського. 


Протягом чотирьох днів шість юнацьких команд боролись за перемогу в змаганнях пам'яті легендарного прикарпатського футболіста. Зокрема це ДЮФК "Ніка-05" та ФК "Тепловик-ДЮСШ-3", що були представлені одразу двома складами - U-19 та U-17, СДЮШОР "Прикарпаття" виставило на турнір команду U-17, тоді як коломийське "Покуття" було представлено командою U-18.

За результатами групового етапу головний трофей розіграли найстарші учасники - 19-річні футболісти "Ніки" та "Тепловика-ДЮСШ-3". У запеклому поєдинку перемогу святкувала команда з Гірки - 2:0. У матчі за третє місце "Прикарпаття" у серії пенальті здолала однолітків з "ДЮСШ №3" - 3:1 (основний час 1:1).

В індивідуальних номінаціях кращим голкіпером став Роман Сердюк (СДЮСШОР "Прикарпаття" U-17), кращим захисником визнаний Владислав Чиж (СДЮСШОР "Прикарпаття" U-17), півзахисником – Владислав Семотюк (ДЮФК "Ніка-05" U-19), нападником – Андрій Слободян ("Тепловик-ДЮСШ-3" U-19), а найвлучнішим на турнірі став Віталій Іванків (ДЮСШ №3 U-17). Спеціальний приз від родини Думанських отримав Павло Семенюк ("Тепловик-ДЮСШ-3" U-19).

Кубок Федерації ім. М. Думанського (м. Івано-Франківськ, 15-19 листопада)
Група А
1 тур (15.11.2017)
"Покуття" U-18 (Коломия) – "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ) 0:0
2 тур (16.11.2017)
"Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ) – ДЮСШ №3 U-17 (Івано-Франківськ) 4:3
3 тур (18.11.2017)
ДЮСШ №3 U-17 (Івано-Франківськ) – "Покуття" U-18 (Коломия) 3:0
Команда
І
В
Н
П
М
О
1. ДЮФК "Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ)
2
1
1
0
4:3
4
2. ДЮСШ №3 U-17 (Івано-Франківськ)
2
1
0
1
6:4
3
3. "Покуття" U-18 (Коломия)
2
0
1
1
0:3
1

Група В
1 тур (15.11.2017)
"Ніка-05" U-17 (Івано-Франківськ) – "Тепловик-ДЮСШ-3" U-19 (Івано-Франківськ) 0:3
2 тур (16.11.2017)
"Тепловик-ДЮСШ-3" U-19 (Івано-Франківськ) – "Прикарпаття" U-17 (Івано-Франківськ) 2:1
3 тур (18.11.2017)
"Прикарпаття" (Івано-Франківськ) – "Ніка-05" U-17 (Івано-Франківськ) 2:1
Команда
І
В
Н
П
М
О
1. "Тепловик-ДЮСШ-3" U-19 (Івано-Франківськ)
2
2
0
0
5:1
6
2. "Прикарпаття" U-17 (Івано-Франківськ) 
2
1
0
1
3:3
3
3. "Ніка-05" U-17 (Івано-Франківськ)
2
0
0
2
1:5
0

Плей-офф:
Матч за 5 місце:
"Покуття" U-18 (Коломия) - "Ніка-05" U-17 (Івано-Франківськ) -:+
Матч за 3 місце:
ДЮСШ №3 U-17 (Івано-Франківськ) - "Прикарпаття" U-17 (Івано-Франківськ) 1:1 (пен. 1:3)
Фінал:
"Ніка-05" U-19 (Івано-Франківськ) - "Тепловик-ДЮСШ-3" U-19 (Івано-Франківськ) 0:2