Головні новини

Екстра-ліга. "Ураган" розділив очки з "ІнБев/НПУ"

У рамках 12 туру футзальної Екстра-ліги франківський "Ураган" розписав мирову з об'єднаним клубом "ІнБев/НПУ".

Ще до стартового свистка, звітний поєдинок отримав звання матчу за шість очок. Ще б пак, обидві команди ведуть боротьбу за вихід до плей-оф, тож кожен бал наразі на вагу золота. І вже на 7-ій хвилині Карбула вивів господарів вперед. На старті другого тайму Микитюк відновив статус-кво - 1:1. Згодом Бакум знову змусив "ураганівців" відігруватись, з чим успішно впорався той же Микитюк - нічия 2:2. За хвилину до фінальної сирени Чеберяк здавалось би приніс три очки господарям паркету, та "Ураган" зусиллями Горбатого таки зумів вивезти один бал з Житомира. У підсумку, бойова нічия 3:3, що залишає відкритим питання виходу обох команд до плей-офф цьогорічної Екстра-ліги.

У турнірній таблиці "Ураган" піднявся на одну сходинку і тепер розташувався на восьмій позиції.