Головні новини

ОФІЦІЙНО: Євген Іваняк - гравець НФК "Ураган"

Наддосвідічений голкіпер збірної України з футзалу Євген Іваняк підсилив івано-франківський "Ураган".


Дебютувати за івано-франківський клуб воротар матиме змогу вже цієї суботи у матчі зі львівською "Енергією", інформує прес-служба АФУ. Відомо, що Іваняк достроково припинив контрактні відносини з ФК "Діна" (Москва, Росія) та отримав у відповідності до рішення Палати з вирішення спорів РФС статус "вільного агента".

У зв’язку з цим Комітет зі статусу і трансферу футболістів ФФУ прийняв рішення дозволити заявити гравця для участі у Чемпіонаті України "Екстра-Ліга" у позатрансферний період .

Прес-служба Асоціації футзалу України отримала ексклюзивний коментар від Євгена Іваняка щодо його переходу в український клуб:

- Я обрав НФК "Ураган" для продовження своєї кар’єри, оскільки тут створено усі умови, щоб зростати разом з командою та рухатися вперед. Хочеться досягти максимальних результатів, допомогти клубу та розкрити свій потенціал. Перехід в "Ураган" - це новий виклик для мене. Перед Євро-2018 хотілося б мати постійну ігрову практику. Саме тому я повернувся до України, а не прийняв рішення, яке могло б піти на шкоду власній кар'єрі.